"Serwis o edukacji i placówkach edukacyjnych na terenie województwie Lubelskim"

Jedyne miejsce w internecie w którym bezpłatnie zdobędziesz wiedze na temat wyższego wykształcenia na lubelszczyźnie

Do sprawnego posługiwania się sprzętem czy oprogramowaniem potrzebna jest zarówno wiedza, jak i odpowiednie umiejętności.

Dlatego też w branży IT organizowane są specjalistyczne szkolenia pozwalające na skorzystanie z wiedzy i doświadczenia mentorów pracujących z danym oprogramowaniem na bieżąco, którzy dzielą się swoimi umiejętnościami z kursantami. Konkretne szkolenia dotyczą obsługi wybranego oprogramowania i zazwyczaj kończą się egzaminem pozwalającym na zdobycie odpowiedniego certyfikatu poświadczającego umiejętności.

Kodem AN14PL oznacza się szkolenie IBM z tematyki AIX. Dotyczy ono przede wszystkim tego jak zainstalować i konfigurować system AIX. Dodatkowo takie kursy pozwalają także na zdobycie wiedzy i umiejętności, które pozwolą na sprawną obsługę poszczególnych pakietów wchodzących w skład oprogramowania. Umożliwia to umiejętne zarządzanie nie tylko sprzętem, ale także bazami danych i przestrzenią dyskową, które są podłączone do tego systemu. Takie szkolenia mają na celu uzupełnienie firmowej kadry o osoby z odpowiednim przeszkoleniem, które będą odpowiedzialne za przeniesienie z platformy sprzętowej Sun Enterprise na platformę UNIXową IBM eServer pSeries. Jest to na tyle ważne, że firma IBM postanowiła zorganizować takie szkolenia także we własnym zakresie.

Szkolenia VEEAM czy AIX Jumpstart AN14PL przeznaczone są dla pracowników branży IT, którzy mają już doświadczenie w pracy z systemem Linux, a potrzebne są im umiejętności, które pozwolą na zarządzanie nową platformą systemową. To konkretne szkolenie przybiera formę warsztatów prowadzonych przez doświadczonych praktyków zajmujących się projektami na co dzień.

W obiektywie

nauka

szkoła

kształcenie

szkolenia

it